Stolik z półką 100x60cm

469,27 zł
Brutto
Kolor stelażu
Kolor płyty
Ilość

  • Czas realizacji od 7 do 30 dni roboczych. Czas realizacji od 7 do 30 dni roboczych.
  • Wszystkie zamówienia wysyłamy prywatną firmą transportową. Klient zostaje poinformowany o dniu i godzinach doręczenia. Brak możliwości zmiany terminu doręczenia. W przypadku nie odbioru paczki klient ponosi koszty wysyłki. Kierowca nie wnosi paczek! Wszystkie zamówienia wysyłamy prywatną firmą transportową. Klient zostaje poinformowany o dniu i godzinach doręczenia. Brak możliwości zmiany terminu doręczenia. W przypadku nie odbioru paczki klient ponosi koszty wysyłki. Kierowca nie wnosi paczek!
  • Czas na odstąpienie od umowy 14 dni. Koszt zwrotu towaru pokrywa kupujący. W przypadku zwrotu prosimy o wcześniejszy kontakt. Towar używany i uszkodzony oraz koszty wysyłki nie podlegają zwrotom. Czas na odstąpienie od umowy 14 dni. Koszt zwrotu towaru pokrywa kupujący. W przypadku zwrotu prosimy o wcześniejszy kontakt. Towar używany i uszkodzony oraz koszty wysyłki nie podlegają zwrotom.
  • Produkty w których klient wybiera rodzaj materiału nie podlegają zwrotom (ławki, pufy itp.)  Jest to produkt tworzony na indywidualne zamówienie - klient wybiera dowolny materiał siedziska ze wzornika. Produkty w których klient wybiera rodzaj materiału nie podlegają zwrotom (ławki, pufy itp.) Jest to produkt tworzony na indywidualne zamówienie - klient wybiera dowolny materiał siedziska ze wzornika.
  • Zdjęcia produktów to wizualizacje komputerowe. Prosimy o zapoznanie się z paletą kolorów blatów, które są dodane przy każdym produkcie i przedstawiają rzeczywistą kolorystykę. Zdjęcia produktów to wizualizacje komputerowe. Prosimy o zapoznanie się z paletą kolorów blatów, które są dodane przy każdym produkcie i przedstawiają rzeczywistą kolorystykę.
  • Stoliki do samodzielnego skręcenia ze względu na dodatkowe zabezpieczenia blatów. Wkręty do przykręcania dodane są do paczki. Zalecane użycie wkrętarki. Stoliki do samodzielnego skręcenia ze względu na dodatkowe zabezpieczenia blatów. Wkręty do przykręcania dodane są do paczki. Zalecane użycie wkrętarki.

Stoliki zostały od początku do końca zaprojektowane i wyprodukowane przez nas dzięki czemu wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Stoliki dostępne są w różnych konfiguracjach dzięki czemu idealnie dopasujesz je do swojego salonu.

Kolory stelaży: czarny, biały.

Kolory blatów: czarny połysk, biały połysk, dąb sonoma jasny, jesion coimbra, dąb halifax tabak oraz dąb wotan.

WYMIAR STOLIKA:

  • Blat: 100 x 60 cm
  • Wysokość: 48cm